1

09.06.2022

2

11:00

3
1

09.06.2022

2

11:00

ARCHITEKTURA

Magdalena Rachuta
Aleksandra Brzezińska-Kowalewska

APA Wojciechowski Architekci

O wydarzeniu

9 czerwca zapraszamy na webinarium z cyklu architektura na którym jako gość specjalny wystąpią
Magdalena Rachuta i Aleksandra Brzezińska-Kowalewska z pracowni APA Wojciechowski Architekci.
Podczas swojego wystąpienia Panie architekt skupią się na proekologicznych biurowcach.

APA Wojciechowski Architekci istnieje ponad 25 lat. Kierując się zasadami zrównoważonego
rozwoju biuro poszukuje takich rozwiązań projektowych, które w ramach założonego budżetu
przyniosą największe ekologiczne, ekonomiczne i społeczne korzyści. APA Wojciechowski jest jednym
z polskich liderów projektowania ekologicznego, co potwierdzają liczne certyfikaty dla budynków i nagrody
za zielone budownictwo. Podczas swojej prezentacji opowiedzą o projektowaniu budynków w konstrukcji drewnianej,
o zaletach technologii CLT drewnianych budynków, o ograniczeniach, a także o historii budownictwa drewnianego,
bo od czegoś trzeba zacząć.

Gość specjalny

Magdalena Rachuta

Od 1994 roku pracuje w APA Wojciechowski Architekci, gdzie pełni funkcję architekta prowadzącego. Studiując na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej zdobyła wyższe wykształcenie oraz tytuł magistra inżyniera architektury – tematem jej pracy był projekt zespołu budynków biurowych na terenach Gazowni w Warszawie. Wzięła udział w wielu nagradzanych projektach, między innymi: Skyliner, Elektrownia Powiśle, Equator I, Equator II, Grzybowska Park, Riverside Park, Blue City, Park Postępu w Warszawie, a także Francuska Office Center w Katowicach i Alchemia I w Gdańsku. O kilku lat jest zaangażowana w prace projektowe nad budynkami biurowymi w konstrukcji drewnianej.

Magdalena Rachuta

Aleksandra Brzezińska-Kowalewska

Od 2021 roku pracuje w APA Wojciechowski Architekci na stanowisku architekta. Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Białostockiej, miłośniczka architektury i designu a prywatnie również mody. Nagradzana w kilku konkursach architektonicznych oraz architektury wnętrz już podczas studiów, swoje dotychczasowe osiągnięcia przypieczętowała Nagrodą Prezydenta Miasta Ełk w 2020 r. za pracę magisterską. Odbywała staż zagraniczny w 314 Architecture Studio w Atenach. W biurze APA Wojciechowski Architekci pracuje przede wszystkim nad projektami biurowców w konstrukcji drewnianej, a także uczestniczyła w projekcie wnętrz Boutique Praski Hotel w Porcie Praskim (Warszawa).

Aleksandra Brzezińska-Kowalewska
Magdalena Rachuta

Magdalena Rachuta

Od 1994 roku pracuje w APA Wojciechowski Architekci, gdzie pełni funkcję architekta prowadzącego. Studiując na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej zdobyła wyższe wykształcenie oraz tytuł magistra inżyniera architektury – tematem jej pracy był projekt zespołu budynków biurowych na terenach Gazowni w Warszawie. 

Aleksandra Brzezińska-Kowalewska

Aleksandra Brzezińska-Kowalewska

Od 2021 roku pracuje w APA Wojciechowski Architekci na stanowisku architekta. Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Białostockiej, miłośniczka architektury i designu a prywatnie również mody. Nagradzana w kilku konkursach architektonicznych oraz architektury wnętrz już podczas studiów, swoje dotychczasowe osiągnięcia przypieczętowała Nagrodą Prezydenta Miasta Ełk w 2020 r. za pracę magisterską. Odbywała staż zagraniczny w 314 Architecture Studio w Atenach. 

Partnerzy wydarzenia

Previous
Next
Previous
Next

Patroni medialni