Współpraca

Dlaczego warto z nami współpracować?

Od 20 lat działamy w obszarze architektury, z pasją organizujemy wydarzenia, konferencje oraz targi wnętrzarskie, które służą wymienie doświadczeń oraz nawiązywaniu relacji.

Posiadamy na koncie 2000 zrealizowanycj konferencji, 21 edycji targów wnętrzarskich, 12 webinarów, współpracowaliśmy z ponad 2500 firmami.

W spotkaniach gościmy wybitne grono architektów, projektantów przestrzeni, którzy prowadzą wykłady na temat realizowanych projektów oraz dzielą się wiedzą i doświdczeniami z uczestnikami. Podejmowane na konferencjach tematy dotyczą różnych obszarów działności architektów od projektów mieszkalnych wnętrz przez obiekty użyteczności publicznej, a od nie dawna również zakresu projektowania krajobrazu.
Udział w wydarzeniach to okazja do zaprezentowania oferty producentów i dystrybutorów branży architektonicznej, sposób na budowanie relacji biznesowych, które z czasem mogą przerodzć się w długotrwałą współpracę.

Wierzymy, że na atmosferę wydarzenia wpływa miejsce, dlatego wybieramy ciekawe przestrzenie z architektoniczną „duszą”. W związku z obecną sytuacją wszystkie konferencje stacjonarne zostały przeniesione do świata online.