Skip to main content

webinar architektoniczny

Architektura Krajobrazu

8 października 2020

o wydarzeniu

15. odcinek webinaru kierujemy do architektów krajobrazu i wszystkich tych, którzy są zainteresowani tematyką gospodarowania wodą w przestrzeniach publicznych i przydomowych. Patronat merytoryczny nad wydarzeniem objęło Stowarzyszenie OSTO, które promuje wiedzę i profesjonalizm poprzez inicjatywy edukacyjne biorąc udział w wielu branżowych wydarzeniach.

Anna Sara Til Dąbrowska

Prowadzi szkolenia i wykłady branżowe, w ramach których przybliża uczestnikom praktyczną wiedzę z zakresu obowiązujących przepisów oraz praktyki nadzoru, prowadzenia działalności gospodarczej i rozwiązywania sporów pojawiających się na gruncie projektowania i wykonawstwa terenów zieleni.

tematy prezentacji

Pani Bożena Dąbrowska ze Stowarzyszenia OSTO opowie o tym z jakimi sytuacjami będziemy się spotykać i jakie rozwiązania pomogą nam rozwiązać problem z wodą, która jest niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania ogrodu. Pani adwokat Anna Sara Til Dąbrowską, która współpracuje z organizacjami branżowymi w całej Polsce, w tym z OSTO i Fundacją Krajobrazy opowie natomiast o kwestiach związanych z podatkiem od deszczu, czyli opłaty za zmniejszenie naturalnej retencji wód opadowych i roztopowych.

program spotkania

11:00Werandy, oranżerie- najlepszym rozwiązaniem w naszym ogrodzie w klimacie polskim – Skylux
 Dachy zielone – retencja, rozwiązania systemowe, ślad węglowy – ZIDA
  Gospodarowanie wodą w ogrodzie – Bożena Dąbrowska, OSTO
 Podatek od deszczu – w jaki sposób przygotować klientów do planowanych zmian – Anna Sara Til Dąbrowska
13:00Zakończenie webinarium

partnerzy spotkania

PATRONI MEDIALNI