Skip to main content

webinar architektoniczny

Manhattan NYC - projekt wnętrz szyty na miarę

20 maja 2021

o wydarzeniu

 Webinar poświęcony zagadnieniom projektowania wnętrz. Gościem specjalnym była Weronika Jaworska z pracowni Konzept Architekci, która opowiedziała o wyjątkowych wnętrzach projektu Manhattan NYC.

weronika-jaworska-konzept-architekci

Weronika Jaworska

Projektant Wnętrz i Przestrzeni. Projektująca czynnie w zawodzie od 5 lat, pracownica firmy KONZEPT Architekci od lat dwóch. W biurze zajmująca się wizualizacjami oraz koordynacją projektów które mają stać się rzeczywistością. Na co dzień lubiąca kontrastowe połączenia we wnętrzach, kierująca się zasadą: forma powinna podążać za funkcją. Optymistka z głową pomysłów dla której nie ma rzeczy niemożliwych – na niektóre należy jedynie chwilkę poczekać. „

O PRACOWNI

Firma Konzept Architekci zajmuje się projektowaniem wnętrz i architekturą budynków, stawiając głównie na nowoczesne rozwiązania i silną formę.  W projektach wykorzystywana jest minimalistyczna, kontrastowa stylistyka w połączeniu z materiałami naturalnymi takimi jak drewno, kamień.

manhattan nyc

Motywem przewodnim całego mieszkania jest uniwersalny wzór calacaty – białego kamienia z użyleniem w połączeniu z kontrastowymi odcieniami. Zastosowane zostały naturalne materiały typu drewno podłogowe, fornir okładzinowy oraz miedziane dodatki. Całość została zaprojektowana tak aby była ponadczasowa ale ciekawa w formie –  rozwiązania typu stolik kawowy czy nakastliki przy łóżku. Elementem charakterystycznym i spajającym w jedno styl naszego biura oraz zapotrzebowania klientów są przede wszystkim kontrastowość całości, proste sufitowe linie świetlne (ogólnie dużo różnych obwodów świetlnych) oraz lamele ścienne – tutaj w ciemnym kolorze.

program wydarzenia

11:00 Świeże spojrzenie na oświetlenie wnętrz przez podział na oświetlenie wertykalne i horyzontalne – unikalne produkty w projektach apartamentów  – Delta Light
Czy osprzęt elektroinstalacyjny może stać się biżuterią pomieszczenia – historia Kontakt Simon  – Kontakt Simon
Manhattan NYC – projekt wnętrz szyty na miarę​ Weronika Jaworska, KONZEPT Architekci
13:00 Zakończenie webinarium

partnerzy wydarzenia

patroni medialni