Skip to main content

webinar architektoniczny

Na miarę potrzeb

18 marca 2021

o wydarzeniu

Za nami kolejny webinar poświęcony zagadnieniom projektowania wnętrz skrojonych na miarę. Gościem specjalnym był Szymon Hanczar, który jest prekursorem minimalnych przestrzeni projektowych. W swojej prezentacji przedstawił projekty mikromieszkań, przy realizacji których stawiano na wnikliwą analizę sposobu ich użytkowania. 

szymon-hanczar

Szymon Hanczar

Architekt wnętrz, projektant przedmiotów. Wykładowca wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych. Zajmuje się projektowaniem wnętrz, mebli, przestrzeni ekspozycyjnych. Prekursor minimalnych przestrzeni mieszkalnych. Autor projektów, które zdobyły wyróżnienie MustHave na Łódź Design Festiwal oraz Diament Meblarstwa. Juror w wielu konkursach projektowych. Prowadzi własne studio projektowe. Maratończyk. Rowerzysta. 😉

dobre wnętrze?

O efektywności projektu wnętrz stanowi dopasowanie jego funkcji do potrzeb użytkownika. Nie można tego osiągnąć, nie zadając wnikliwych pytań, nie obserwując człowieka, nie studiując jego zachowań. Dobre wnętrze musi być skrojone na miarę potrzeb, a te bywają różne.
11:00 Tapety na wymiar – sztuka w wielkim formacie – Wall Art
  WIELKOFORMATOWE POWIERZCHNIE: Dokładnie tak, jak tego chcesz. Dokładnie tak, jak to zaprojektujesz – Cosentino
  Laufen, mała łazienka – wielki design – Laufen
  Nowa kolekcja Mood Stories Pfleiderer 2021-2024 – Pfleiderer
  Na miarę potrzeb Szymon Hanczar, Hanczar Studio
13:30 Zakończenie webinarium

od koncepcji do realizacji

Zobacz nagranie z pierwszego webinaru z cyklu „Design na wymiar” i posłuchaj jak tworzyć wnętrza szyte na miarę!