Skip to main content

webinar architektoniczny

(re) Imagine by Tetris – design przestrzeni biurowych w nowej rzeczywistości

4 marca 2021

o wydarzeniu

Webinar poświęcony tematowi  przestrzeni biurowych.
Gościem specjalnym była Pani Danuta Barańska z pracowni Tetris Polska, która od blisko 20 lat zajmuje się projektowaniem architektury kubaturowej oraz wnętrz użyteczności publicznej. W swojej prezentacji poruszyła temat projektowania przestrzeni biurowych w nowej rzeczywistości.

danuta-baranska-tetris

Danuta Barańska

Absolwentka wydziału architektury Politechniki Warszawskiej oraz oddziału architektury krajobrazu SGGW.
Od blisko 20 lat zajmuje się projektowaniem architektury kubaturowej oraz wnętrz użyteczności publicznej. Od 2013 r. jest partnerem Tétris.
Danuta, jako Creative Director Tetris odpowiada za wdrożenie w Polsce systemu Workspace Insight, narzędzia stworzonego przez Tetris, które przyspiesza proces wyboru przestrzeni nowego biura o wiele miesięcy. Platforma Workspace Insight w kilka sekund po wprowadzeniu podstawowych danych o planowanym rozwoju firmy, podaje dane pozwalające oszacować powierzchnię niezbędną dla jednego pracownika, a także proponowany rozkład wnętrz, obejmujący kilkadziesiąt rodzajów pomieszczeń.

(re) Imagine by Tetris

Pandemia COVID-19 powoduje zarówno w naszym życiu, jak i w naszych organizacjach wiele krótko- i długoterminowych komplikacji. Przygotowując się do ponownej pracy w biurach widzimy , jak ważne będzie zachowanie właściwej równowagi miejsca pracy w nowej rzeczywistości, zapewniającej zdrowie i bezpieczeństwo pracowników. Jak zaplanować zmiany zapewniające bezpieczeństwo i sukces, uwzględniając istniejący układ przestrzeni? Jak identyfikować obszary ryzyka, podkreślając nowe wymagania i planując priorytety. Porozmawiajmy o tym jak dostosować miejsce pracy i wspierać pracowników oferując bezpieczne środowisko do wykonywania obowiązków.
Wiemy, że każda firma i miejsce pracy są wyjątkowe. Tylko dzięki spersonalizowanemu podejściu do powierzchni biurowej możemy zaprojektować i wykonać miejsce pracy, które będzie odpowiednie dla potrzeb firmy i jej pracowników.

„Nowa normalność” zaczyna się już teraz – i sprawia, że ​​ponownie weryfikujemy to, jak korzystamy z biura i czego naprawdę od niego potrzebujemy. Firmy o różnych kształtach i rozmiarach analizują wszystkie aspekty swojego miejsca pracy, od wielkości biura i lokalizacji po rozwiązania projektowe i technologiczne. Czas na nowe wyobrażenie miejsca pracy.

11:00 Komercyjne rozwiązania podłogowe – Unilin
Unikalnie zaprojektowana i higieniczna technologia Airblade – Dyson
Alufire Neo – Nowe rozwiązania przegród przeciwpożarowych – Alufire
Meble w powłoce z lekkich elastomerów – nowa jakość pracy projektanta, nowe spektrum korzyści dla klienta – Fomly
(re) Imagine by Tetris – design przestrzeni biurowych w nowej rzeczywistości Danuta Barańska, Tetris Polska
13:30 Zakończenie webinarium