Skip to main content

Holiday inn, Wyspa Spichrzów, Gdańsk

Hotele

04 grudnia 2019

Raporty rynkowe roku 2019 wskazały dynamiczny rozwój branży hotelarskiej. Zdecydowanym liderem, który odnotował najszybszy wzrost okazało się Trójmiasto. Gdańsk wraz z Wyspą Spichrzów niewątpliwie skusiły inwestorów intrygującymi projektami.
Konferencja Virtus Studio poświęcona została nowym trendom w projektowaniu hoteli, a także wystroju i wykończeniu pomieszczeń oraz stref wspólnych.
Na spotkanie zaproszeni zostali między innymi architekci oraz projektanci związani z inwestycjami hotelarskimi i gastronomicznymi, jak i managerowie i właściciele.
Wydarzenie odbyło się w Hotelu Holiday Inn na Wyspie Spichrzów. Podczas jego trwania Partnerzy zaprezentowali nowe trendy w zagospodarowaniu hoteli. Uczestnicy dowiedzieli na co należy zwrócić uwagę przy zmaganiu z projektowaniem oraz jak powstawały takie obiekty między innymi na Wyspie Spichrzów.
Gościem specjalnym wydarzenia był założyciel Autorskiej Pracowni Projektowej KD Kozikowski Design, Pan Marcin Kozikowski.

Marcin Kozikowski

Mgr inż. arch. Marcin Kozikowski, właściciel pracowni KD Kozikowski Design. Odpowiedzialny za wielofunkcyjne projekty Gdańska, takie jak: Deo Plaza, Puro Hotel, Polska Filharmonia Bałtycka i wiele innych.