Po zderzeniu się z zagrożeniem pandemicznym, rzeczywistość zaskoczyła nas wszystkich. Jednak nie chcemy pozbawiać Was dostępu do wiedzy z zakresu najnowszych rozwiązań produktowych i technologicznych, dlatego organizujemy webinaria dla architektów i projektantów, które służą budowaniu relacji między producentami, dystrybutorami, a architektami.

Konferencje online odbywają się w czasie rzeczywistym, co daje możliwość zadawania pytań. Niewątpliwie dużą zaletą webinarów jest oszczędność czasu i wygoda oraz brak ograniczeń lokalizacyjnych. Wystarczy zarezerwować sobie trochę czasu i usiąść wygodnie przed komputerem.

Zobacz jak wyglądało ostatnie spotkanie!Chcesz zostać partnerem?

Jeśli chcą Państwo przedstawić ofertę, produkt czy usługi zapraszamy do udziału w organizowanych przez nas konferencjach. Skontaktuj się z nami, by poznać warunki współpracy!

Jesteś architektem?

Virtus Studio organizuje spotkania o charakterze branżowo-networkingowym dla architektów i projektantów wnętrz na terenie całej Polski. Jeśli chcą Państwo otrzymywać od nas zaproszenia na konferencje – zachęcamy do zapisania się do newslettera.

Ta strona używa cookies celem umożliwienia rejestracji uczestników wydarzenia i obsługi procesów pokrewnych. Korzystając z tej strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję