Skip to main content

Webinarium

O trudnej sztuce projektowania domu, czyli jak urzeczywistnić wizję

23 WRZEŚNIA 2021

o wydarzeniu

Po krótkiej przerwie związanej z wakacjami odbył się webinar z cyklu Architektura.
23 września, o trudnej sztuce projektowania domu opowiedział Bartłomiej Bajon z pracowni PL. architekci.
,,Wnętrza są u nas zawsze bardzo mocno połączone z architekturą obiektu. Projektujemy przestrzenią a nie dekoracjami. Nie lubimy przypadkowości.”

Katarzyna Cynka - Bajon

Pl. architekci

Absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Poznańskiej. W latach 2004 – 2005 stypendium na Wydziale Architektury Uniwersytetu w Hanowerze w Niemczech.
Założycielka i od 2005 r. główny architekt pracowni PL.architekci. W 2006 pomysłodawca i organizator wystawy Możliwe / Niemożliwe w architekturze Poznania (Centrum Kultury Zamek w Poznaniu). Członek Wielkopolskiej Izby Architektów RP, Stowarzyszenia Architektów Polskich SARP oraz Stowarzyszenia Architektów Wnętrz SAW.

Pl.architekci-Bartłomiej-Bajon

Bartłomiej Bajon

PL. ARCHITEKCI

Absolwent Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Poznańskiej. Założyciel i od 2005 r. główny architekt pracowni PL.architekci. Zdobywca wyróżnienia oraz nominacji do nagrody im. prof. Czarneckiego za najlepszą pracę semestralną wykonaną na Wydziale Architektury PP. W 2006 pomysłodawca i organizator wystawy
Możliwe / Niemożliwe w architekturze Poznania (Centrum Kultury Zamek w Poznaniu). Członek Wielkopolskiej Izby Architektów RP, Stowarzyszenia Architektów Polskich SARP oraz Stowarzyszenia Architektów Wnętrz SAW.

projekty pracowni Tremend

formularz rejestracyjny

Zgodnie z rozporządzeniem obowiązuje limit miejsc na spotkaniu

(np. miasto, województwo)

partnerzy wydarzenia

patroni medialni