Skip to main content

webinar architektoniczny

Pierwszy Crowne Plaza w Polsce

25 marca 2021

o wydarzeniu

Podczas wydarzenia poruszyliśmy temat przestrzeni hotelowych. Magdalena Federowicz-Boule z Pracowni Tremend opowiedziała o prestiżowym projekcie wnętrz pierwszego w Polsce hotelu marki Crowne Plaza w Warszawie.

magdalena-federowicz-boule-tremend

Magdalena Federowicz-Boule

Architekt, Prezes i dyrektor kreatywny Tremend, ukończyła Wydział Architektury na Politechnice Warszawskiej, brała również udział w wymianie studenckiej z University of Detroit Mercy w Stanach Zjednoczonych. Część swojego doświadczenia budowała projektując z biurami francuskimi w Polsce i zagranicą. Przez wiele lat była dyrektorem francuskiego biura w Polsce-Iosis Polska.

Pierwszy Crowne Plaza w Polsce

Nowoczesny, wielofunkcyjny HUB położony w samym sercu Warszawy to miejsce, obok którego nie można przejść obojętnie. Dwa szklane wieżowce połączone pomostem kryją w sobie powierzchnie konferencyjne i biurowe, strefy relaksu i hotele. Wśród nich pierwszy w Polsce hotel Crowne Plaza. Projekt jego wnętrz powierzono warszawskiej pracowni Tremend. Motywem przewodnim realizacji jest Wisła, jej wyjątkowa dzika natura, słońce i piasek nadwiślańskich plaż. Wnętrza nawiązują jednak także do tętniącego życiem miasta, co szczególnie widać w lifestylowych strefach wspólnych. Są eklektyczne, nasycone i pełne koloru.

program wydarzenia

10:00 Trendy na hotelowej ścianie – estetyka i bezpieczeństwo – Muraspec
  Okładziny elewacyjne Ruukki® Design – Ruukki
  WIELKOFORMATOWE POWIERZCHNIE: Jak są wykorzystywane w projektach hoteli? – Cosentino
  PERGO – Nowoczesne rozwiązania podłogowe dla hotelarstwa – Unilin
  Laufen – design łazienki w hotelu bez tajemnic – Laufen
  The Hub. Hotel w sercu miasta. Pierwszy Crowne Plaza w Polsce. Magdalena Federowicz-Boule, Tremend
13:00 Zakończenie webinarium