Co nowego w 2020 roku?

Koniec roku to czas podsumowań i przemyśleń na rok następny. Nowy program został współtworzony z architektami oraz naszymi Partnerami opierając się na ich opiniach i sugestiach.
W 2020 roku nie zabraknie cykli cieszących się popularnością z zakresu projektowania wnętrz mieszkalnych, przestrzeni biurowych i hotelowych. Poruszamy tematy projektowania architektury przyszłości zgodnej z ewolucją przy zastosowaniu najnowszej technologii. Nie zabraknie wybitnych, polskich wizjonerów architektury. Nowością będą konferencje dla architektów krajobrazu i firm z branży ogrodniczej, będziemy przyglądać się tematom czystego środowiska oraz projektowania terenów zielonych w aglomeracjach.


obrazek
**NOWOŚĆ**
Zapraszamy na spotkania dla architektów krajobrazu, na których poruszymy tematykę związaną z zagospodarowaniem przestrzeni publicznej i przydomowej. Konferencje będą miały formę szkolenia i będą propagowały ekologiczny, ekosystemowy sposób myślenia.
Podczas wydarzeń przedstawimy konkretne projekty miejskie związane z adaptacją do zmian klimatu na terenach zurbanizowanych, zmniejszające efekt miejskiej wyspy ciepła i pozytywnie wpływające na bioróżnorodność.
obrazek
**NOWOŚĆ**
Architektura przyszłości to innowacja i ewolucja, która przede wszystkim dąży do coraz wyższych form i konstrukcji, do zastosowania najnowszych technologii w zgodzie z otaczającym nas środowiskiem.
obrazek
**NOWOŚĆ**
To cykl spotkań skierowany jest do studentów architektury. Do współpracy zaprosimy młodych , odważnych architektów, których projekty zdobywają najwyższe nagrody na arenie światowej.
obrazek
Popyt na nowoczesne powierzchnie biurowe z roku na rok stale rośnie. Powstają nowe miejsca pracy, które potrzebują najnowszych rozwiązań technologicznych i niebanalnego designu.
obrazek
Z myślą o wszystkich miłośnikach dobrych i stylowych wnętrz, przygotowaliśmy panel konferencji poświęcony tematyce aranżacji przestrzeni prywatnych, komercyjnych i publicznych.

Zobacz relację z naszego spotkania we Wrocławiu! - Galeria
obrazek
Podczas spotkań omawiane są zagadnienia związane z projektowaniem, budową, modernizacją, eksploatacją obiektów służby zdrowia. Prezentowane są również najnowsze rozwiązania technologiczne i materiałowe w zakresie budowy / rozbudowy i wyposażenia obiektów medycznych.
obrazek
Branża hotelarska w Polsce ciągle się rozwija i na terenie całego kraju co roku powstają nowe, niepowtarzalne obiekty, które zaskakują pomysłem i wnętrzami.

Sprawdź jak wyglądało spotkanie z tego cyklu zorganizowane w Hotelu Warszawa! - Galeria
obrazek
Spotkania skupiają się na zagadnieniach związanych z przebudową, adaptacją, modernizacją oraz dostosowanie obiektów do nowych potrzeb i funkcji.
obrazek
Festiwal Wnętrz to platforma łączącą świat producentów, architektów i projektantów sztuki użytkowej z osobami aktualnie urządzającymi swoje wnętrza. Promujemy najnowsze trendy i rozwiązania. Inspiracją dla tegorocznej edycji targów jest kolor roku Pantone 2019 Classic Blue.

Do rozpoczęcia nowego sezonu zostało


Chcesz zostać partnerem?

Jeśli chcą Państwo przedstawić ofertę, produkt czy usługi zapraszamy do udziału w organizowanych przez nas konferencjach. Skontaktuj się z nami, by poznać warunki współpracy!

Jesteś architektem?

Virtus Studio organizuje spotkania o charakterze branżowo-networkingowym dla architektów i projektantów wnętrz na terenie całej Polski. Jeśli chcą Państwo otrzymywać od nas zaproszenia na konferencje – zachęcamy do zapisania się do newslettera.

Ta strona używa cookies celem umożliwienia rejestracji uczestników wydarzenia i obsługi procesów pokrewnych. Korzystając z tej strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję