Skip to main content

Strefa architekta

Korzyści ze współpracy z producentem

Organizując wydarzenia networkingowe, przez blisko 20 lat poznawaliśmy potrzeby architektów. Wiemy jak ważna dla pracy projektanta jest trwała i długofalowa współpraca z producentem. Podczas konferencji dowiesz się jakie konkretne korzyści i wartości możesz otrzymać umieszczając produkty w projekcie, a co najważniejsze jakie korzyści otrzyma Twój klient! 
Udział w konferencjach daje możliwość poznania oferty producentów znanych i cenionych marek oraz tych, które wchodzą na rynek.

lightbulb kopia

Wsparcie techniczne

Eksperci przekazują informację na jakie wsparcie możesz liczyć od producenta aby uniknąć problemów w czasie prac. Dzięki udziale w konferencji możesz uzyskać niezbędne narzędzia tj.: modele 3D do wizualizacji, wzorniki oraz katalogi, w celu zaspokojenia potrzeb Twojego klienta w procesie komunikacji.

lightbulb

Inspiracje

Wierzymy, że na atmosferę wydarzenia wpływa miejsce, dlatego wybieramy ciekawe przestrzenie z architektoniczną „duszą”. Do wyjątkowości spotkań przyczyniają się wybitni, polscy architekci, którzy dzielą się wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami.

Zapisz się do newslettera!

Zapisz się do newslettera!

Aby otrzymywać informację o zbliżających się wydarzeniach,
zapisz się do newslettera.