Skip to main content

webinar architektoniczny

Niekonwencjonalne podejście i prekursorskie rozwiązania w projektach domów jednorodzinnych

13 maja 2021

o wydarzeniu

Webinar poświęcony zagadnieniom projektów domów jednorodzinnych. O niekonwencjonalnym podejściu i oryginalnych rozwiązaniach stosowanych w projektach domów opowiedział  Marcin Tomaszewski z pracowni REFORM Architekt, której projekty wyróżnia nietuzinkowy styl i forma.

marcin-tomaszewski-reform-architekt

Marcin Tomaszewski

Ceniony polski architekt. Pełni w pracowni rolę dyrektora kreatywnego, który koordynuje pracę całego zespołu. To on ma pierwsze i ostatnie słowo przy każdym projekcie oraz to właśnie z nim spotykają się Klienci, chcący podjąć współpracę z pracownią. Niesztampowe podejście do procesu projektowania, prezentowane przez architekta, przełożyło się na postrzeganie go jako wizjonera, który swoje inspiracje czerpie nie tylko z wieloletniego doświadczenia i znajomości branży, ale także w oparciu o kontekst ekologiczny, muzyczny, przestrzenny i funkcjonalny. Architekt zrealizował ze swoim zespołem setki projektów, głównie budynków mieszkalnych, bo w projektowaniu to właśnie te obiekty są dla niego największym wyzwaniem i satysfakcją, gdy zostaną zrealizowane. Każdy projekt autorstwa pracowni REFORM Architekt rozpoczyna się od nazwy: „RE: …” co oznacza „odpowiedź na potrzeby Klientów”

O PRACOWNI

REFORM Architekt to pracownia architektoniczna, założona w 2010 roku przez architekta i dyrektora kreatywnego Marcina Tomaszewskiego. Do dzisiaj biuro zrealizowało ponad setki projektów, zarówno indywidualnych, jak i komercyjnych. Biuro projektowe specjalizuje się w projektowaniu budynków prywatnych takich jak domy.  Ponadto stanowią silne wsparcie projektowe dla inwestycji komercyjnych. Obecnie zespół tworzy dwunastu specjalistów z zakresu projektowania budynków oraz wnętrz. REFORM Architekt jest laureatem wielu prestiżowych konkursów m.in. European Property Awards Architecture, Iconic Award. Projekt „RE: LAKESIDE HOUSE” został uznany za najlepiej zaprojektowany dom w 2020-2021 roku przez jury European Property Awards Architecture.

11:00 Nowa kolekcja podłóg drewnianych Kährs LIFE 33 klasy użytkowej  – Kährs

Gdy design spotyka się z wielką modą. Poznaj kolekcje Paradyż My Way by Gosia Baczyńska – Ceramika Paradyż

Konglomerat kwarcowy od Technistone – nowości i zastosowanie Technistone

Nowoczesność w wydaniu Ruukki – Ruukki Hyygge i Siba Modern Ruukki

Niekonwencjonalne podejście i prekursorskie rozwiązania w projektach domów jednorodzinnych Marcin Tomaszewski, REFORM Architekt
13:30 Zakończenie webinarium