ARCHITEKTURA i DEsIgN

Jak skutecznie i legalnie sprzedawać usługi architekta w świecie online?

22 Kwietnia 2020 (środa) 
godz. 10:00


Prowadzisz biznes w internecie? Sprawdź czy robisz to legalnie.
Sytuacja sprawiła, że znaleźliśmy się w innej rzeczywistości. Jednak czy dla wszystkich środowisk zawodowych pandemia to czas na zawieszenie działalności, czy znajdujemy pozytywne strony tej sytuacji? Okazuje się, że mimo nałożonych obostrzeń potrafimy działać z całkiem dobrym skutkiem. Zawód architekta pozwala na dokończenie realizowanych zleceń i pozyskiwanie nowych. Mimo wyzwań związanych z obecną sytuacją znajdźmy czas na weryfikacje swoich dotychczasowych działań, poprawmy wizerunek, dbajmy o relacje z aktualnymi klientami i pozyskujmy nowych.
 Pani Mecenas Ilona Przetacznik przeniesie nas do świata #LegalnegoBiznesuOnline i przedstawi na przykładzie zawodu architekta jak skutecznie i legalnie sprzedawać w sieci.
Podczas webinarium poznasz również propozycje producentów i dystrybutorów materiałów budowlanych oraz elementów wyposażenia wnętrz. Konferencja odbędzie się w czasie rzeczywistym, prelegenci będą mogli odpowiadać na zadawane przez Ciebie pytania.

Program webinarium


10:00SYSTEXX - funkcjonalne rozwiązania dla ścian i sufitów - Vitrulan
Remonty stropów z zastosowaniem Leca® KERAMZYTU – izolacyjność akustyczna - Leca
Możliwości dostosowania aluminiowych systemów fasadowych do potrzeb projektu architektonicznego na przykładzie budynku Mennica Legacy Tower w Warszawie - Aluprof
Jak skutecznie i legalnie sprzedawać usługi architekta w internecie? - mecenas Ilona Przetacznik - #LegalnyBiznesOnline
12:30Zakończenie webinarium


Chcesz się zarejestrować lub masz jakieś pytania? Napisz lub zadzwoń!
E-mail: rejestracja@virtus.com.pl
Telefon: 882 188 089
Ta strona używa cookies celem umożliwienia rejestracji uczestników wydarzenia i obsługi procesów pokrewnych. Korzystając z tej strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję