Skip to main content

konferencja stacjonarna

Wieczór z Architekturą w hotelu The Bridge

18 czerwca 2021

o wydarzeniu

Wspólnie z marką Scalamid zapraszamy do wyjątkowego miejsca na dyskusję o współczesnej architekturze. Tematem przewodnim spotkania będą ograniczenia w projektowaniu oraz sposoby ich pokonywania. Wydarzenie odbędzie w hotelu The Bridge we Wrocławiu, w którym historia łączy się ze współczesnością dzięki unikatowemu wzornictwu współgrającemu z krajobrazem gotyckiej i barokowej architektury.

Gościem specjalnym będzie Dorota Szlachcic z pracowni ArC2 Fabryka Projektowa, która jest współautorką ponad 30 realizacji zespołów mieszkaniowych i budynków użyteczności publicznej.

SCALAMID: JEDEN MATERIAŁ, WIELE ZASTOSOWAŃ.
WIELKOFORMATOWE PŁYTY Z NADRUKIEM CYFROWYM

SCALAMID to nowa marka firmy POZBRUK, przedsiębiorstwa z 35-letnim doświadczeniem w produkcji prefabrykatów betonowych.

Scalamid to materiał, który pozwala architektom wykazać się kreatywnością i przenieść nawet najbardziej niesamowite wyobrażenia na fasadę budynku.

Możliwość wykonania dowolnej grafiki bezpośrednio na giętkiej, wielkogabarytowej płycie pozwala na eksponowanie produktu i realizację śmiałych architektonicznych wizji.Bez limitów i ograniczeń.  Scalamid daje szansę tworzenia niesamowitych projektów w realnym świecie.

Dorota Szlachcic

Od 2009 roku projektuje głównie projekty biologiczne. Africarium-Oceanarium życiodajne wody Afryki zrealizowane w 2014roku to największe oceanarium w Europie i jedyne na świecie poświęcone Afryce. 2015 rok, Oceanario de Namibe w Angoli, koncepcja „Nautilusa Gdańsk”,  Himalayan Mountain Hut w Nepalu  i realizowany obecnie kompleks hodowlano-wystawienniczy poświęcony zwierzętom Azji –Orientarium w Łodzi. Razem z Mariuszem Szlachcicem są też autorami ponad 30 realizacji zespołów mieszkaniowych, budynków użyteczności publicznej, w tym Atal Nowe Żerniki, Osiedla Pod Skrzydłami  we Wrocławiu, symulatora skoków spadochronowych Flyspot w Mirosławicach.

formularz rejestracyjny

Zgodnie z rozporządzeniem obowiązuje limit miejsc na spotkaniu

(np. miasto, województwo)

patroni medialni