Skip to main content

webinar architektoniczny

Wnętrza komercyjne

15 kwietnia 2021

o wydarzeniu

Za nami webinar poświęcony zagadnieniom wnętrz komercyjnych. O projektowaniu obiektów handlowo-usługowych opowiedzieli Paweł Garus i Jerzy Woźniak z pracowni mode:lina™, która może pochwalić się licznymi realizacjami cieszącymi się sporym zainteresowaniem mediów polskich i zagranicznych. W swoim wystąpieniu opowiedzieli m.in. o projekcie przestrzeni restauracyjnej w Concordii Design we Wrocławiu i showroomie skandynawskiej grupy Flokk.

jerzy-wozniak-modelina

Jerzy Woźniak

ur. 02.11.1984, studiował Architekturę i Urbanistykę na Wydziale Architektury i Wzornictwa na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu oraz na ArtEz w Enschede w Holandii. W trakcie studiów brał udział w licznych konkursach architektonicznych (Wyróżnienie za projekt Targi Przyszłości organizowanym przez Międzynarodowe Targi Poznańskie w 2005). Jerzy to fan ciężkiej muzyki metalowej, którą oprócz słuchania lubi także grać na gitarze. Zapalony biegacz, który od urodzenia miał na nogach narty, a na co dzień można go spotkać na rowerze cargo z dziećmi na pokładzie.
pawel-garus-modelina

Paweł Garus

ur. 17.02.1985, absolwent kierunku Architektura i Urbanistyka na Wydziale Architektury i Wzornictwa na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Paweł Garus został uhonorowany nagrodą Grand Prix na XXX Edycji Konkursu im. Marii Dokowicz za najlepszy projekt dyplomowy „Pawilon Wody” Akademii Sztuk Pięknych w 2011 roku, co zapoczątkowało serię nagród i wyróżnień w różnych konkursach architektonicznych. Pawła można spotkać na maratonach (to zapalony biegacz, któremy towarzyszy pies), a kiedyś zawodnik tenisa i squasha. Naturalnie, jego największą pasją jest projektowanie.

pracownia mode:lina

mode:lina™ to pracownia projektowa stworzona przez Pawła Garusa i Jerzego Woźniaka w 2009 roku, kiedy to obaj założyciele byli jeszcze na IV roku studiów architektonicznych. Mocny wpływ na styl i sposób ich pracy miało doświadczenie zdobyte podczas pracy w holenderskim biurze Liong Lie/123DV. Przez 12 lat swojej pracy, architekci gościli na stronach ponad 300 publikacji prasowych oraz byli zdobywcami ponad 30 nagród o międzynarodowym i krajowym zasięgu.

concordia design we wrocławiu

flokk warsaw

program wydarzenia

10:00 Trendy na hotelowej ścianie – estetyka i bezpieczeństwo – Muraspec
  Okładziny elewacyjne Ruukki® Design – Ruukki
  WIELKOFORMATOWE POWIERZCHNIE: Jak są wykorzystywane w projektach hoteli? – Cosentino
  PERGO – Nowoczesne rozwiązania podłogowe dla hotelarstwa – Unilin
  Laufen – design łazienki w hotelu bez tajemnic – Laufen
  The Hub. Hotel w sercu miasta. Pierwszy Crowne Plaza w Polsce. Magdalena Federowicz-Boule, Tremend
13:00 Zakończenie webinarium

partnerzy wydarzenia