Zielona przyszłość to spotkania dla architektów krajobrazu i urbanistów, na których poruszamy tematykę związaną z zagospodarowaniem przestrzeni publicznej i przydomowej. Konferencje będą miały formę szkoleń i będą propagowały ekologiczny sposób myślenia.

Podczas wydarzeń przedstawimy konkretne projekty miejskie związane z adaptacją do zmian klimatu na terenach zurbanizowanych, zmniejszające efekt miejskiej wyspy ciepła i pozytywnie wpływające na bioróżnorodność.

Terminy


26 lutego 2020 - Kraków
5 marca 2020 - Wrocław
30 września 2020 - Gdańsk
5 listopada 2020 - Warszawa

 

Zakres tematyczny


- mała architektura ogrodowa
- mała architektura miejska
- oświetlenie
- dachy zielone
- drewno
- nawadnianie

Do kogo skierowane są spotkania?


- urzędów miast, powiatów i gmin
- architektów krajobrazu,
- firm ogrodniczych
- zarządów dróg i innych jednostek samorządu

 


Chcesz zostać partnerem?

Jeśli chcą Państwo przedstawić ofertę, produkt czy usługi zapraszamy do udziału w organizowanych przez nas konferencjach. Skontaktuj się z nami, by poznać warunki współpracy!

Jesteś architektem?

Virtus Studio organizuje spotkania o charakterze branżowo-networkingowym dla architektów i projektantów wnętrz na terenie całej Polski. Jeśli chcą Państwo otrzymywać od nas zaproszenia na konferencje – zachęcamy do zapisania się do newslettera.

Ta strona używa cookies celem umożliwienia rejestracji uczestników wydarzenia i obsługi procesów pokrewnych. Korzystając z tej strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję