Spotkanie dla architektów i projektantów wnętrz


Złota 44
ul. Złota 44, Warszawa"Żagiel" - Złota 44 w Warszawie to jeden z najważniejszych apartamentowców w Europie, definiujący na nowo pojęcie luksusu, który został zaprojektowany przez światowej sławy projektanta polskiego pochodzenia Daniela Libeskinda.

Ten niezwykle interesujący obiekt zainspirował nas do zorganizowania wyjątkowej konferencji, na które pragniemy zaprosić architektów i projektantów z całej Polski.

Partnerzy spotkania zaprezentują najnowsze technologie, rozwiązania i produkty, a wśród nich te, które zostały wykorzystane w tworzeniu wnętrz i budynku Złotej 44. Gościem specjalnym będzie Mark Kubaczka, który wspólnie z Danielem Libeskindem stworzył projekt Złotej 44.

Obraz wieczorowej panoramy Warszawy podziwiać będziemy z 50 piętra przy muzyce na żywo oraz lampce wina. Możliwe będzie także zwiedzanie mieszkań pokazowych.

Ta strona używa cookies celem umożliwienia rejestracji uczestników wydarzenia i obsługi procesów pokrewnych. Korzystając z tej strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję