Wieczór z architekturą na Złotej 44


 


Podczas wydarzenia z architekturą w Złotej 44 gościliśmy 120 architektów
znanych i cenionych pracowni projektowych z całego kraju.
Spotkanie otworzył dr inż. arch. Ryszard Nakonieczny architekt i publicysta, nauczyciel akademicki na Wydziale Architektury Politechniki Śląskiej, który od wielu lat współpracuję z Virtus Studio.
Gościem specjalnym był Mark Kubaczka, który zaprezentował wykład o przewrotnej nazwie „Złota 44 – sen czy koszmar architekta” tym samym wprowadzając gości w tajniki procesu tworzenia apartamentowca Złota 44 prezentując temat:

Złota 44 - Sen czy koszmar architekta?

Architekci mieli okazje poznać ofertę 19 Partnerów, którzy zaprezentowali swoje ekspozycje na 50 piętrze. Aż 7 z nich czynnie uczestniczyło w realizacji wieżowca o czym opowiedzieli podczas wykładów dla zgromadzonych architektów.

W programie nie zabrakło części artystycznej. Wspaniałe taneczno - muzyczne show Agnes Violin, wprowadziło uczestników w energetyczy nastrój. Team barmanów Champion Bartender Quality, zaprezentował wspaniałą sztukę barmańską. Na koniec pokaz flair wykonany w liście mistrzowskim stylu.

Patroni medialni


Ta strona używa cookies celem umożliwienia rejestracji uczestników wydarzenia i obsługi procesów pokrewnych. Korzystając z tej strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję