1

01.07.2022

2

15:30

3

BŁONIA BISTRO KRAKÓW
al. 3 Maja 51

1

01.07.2022

2

15:30

3

BŁONIA BISTRO KRAKÓW

Al. 3 Maja 51

PIKNIK ARCHITEKTA

POZNAJMY SIĘ!

O wydarzeniu

W tym roku Światowy Dzień Architektury przypada 1 lipca i jest to doskonała okazja do wspólnego świętowania! Opuszczamy centra konferencyjne i w wyjątkowych okolicznościach przenosimy się w plener.

 

POZNAJMY SIĘ to hasło przewodnie pikniku, który koncentruje się wokół spotkania i spędzenia inspirującego czasu w gronie, osób, które współtworzą świat architektury i designu. Celem spotkania jest nawiązanie trwałych relacji biznesowych, a także świetna zabawa w swobodnej atmosferze. Tym razem zapraszamy z osobami towarzyszącymi oraz dziećmi.

 

Zapraszamy na pyszne jedzenie, zimne piwo i prosecco. W trakcie całej imprezy sponsorzy wydarzenia zapraszają na warsztaty rodzinne oraz branżowe takie m.in malowanie lampionów papierowych, czy postarzanie drewna. Dla dzieci przewidziany jest animator oraz wiele innych atrakcji. Krzysztof Miruć znany i medialny architekt podzieli się wiedzą oraz zainspiruje architektów w ich codziennej pracy. Temu wszystkiemu, do późnych godzin wieczornych towarzyszyć będzie muzyka na żywo.

Gość specjalny

Jan Sikora to architekt wnętrz i profesor gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych. Laureat licznych nagród branżowych w tym Nagrody Architektonicznej, Bryły Roku i nagród międzynarodowych jak m.in. A’Design Award. Dotychczas zrealizował około 200 projektów wnętrz w tym Stację Kultura w Rumi,
Seafood Station czy Salon Sylwii Gaczorek w Warszawie.

Jan Sikora
Jan Sikora

 

Jan Sikora to architekt wnętrz
i profesor gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych. Laureat licznych nagród branżowych w tym Nagrody Architektonicznej,
Bryły Roku i nagród międzynarodowych jak m.in. A’Design Award. Dotychczas zrealizował około 200 projektów wnętrz w tym Stację Kultura
w Rumi, Seafood Station czy Salon Sylwii Gaczorek w Warszawie.

Partnerzy wydarzenia

Previous
Next
Previous
Next

Formularz rejestracyjny

(np. miasto, województwo)
(liczba osób, jeżeli osoby są powiązane z branżą architektoniczną, prosimy o ich indywidualną rejestrację)
(liczba osób)

Patroni medialni