ARCHITEKTURA PRZYSZŁOŚCI

Projekt Muzeum Powstania Wielkopolskiego w Poznaniu

8 Kwietnia 2020 (środa) Architektura przyszłości to innowacja i ewolucja, która dąży do zastosowania najnowszych technologi w zgodzie z otaczającym nas środowiskiem. Dlatego do współpracy zaprosiliśmy pracownię, która konsekwentnie realizuje niepowtarzalne i funkcjonalne projekty, a jeden z nich, który zostanie zrealizowany w przyszłości przedstawi podczas tego webinarium.

Warszawska pracownia WXCA zdobyła I nagrodę koncepcji nowej siedziby Muzeum Powstania Wielkopolskiego 1918-1919 w Poznaniu.

"Zgodnie z wizją architektów budynek muzeum  i przestrzeń wokół niego ma wychodzić naprzeciw potrzebie kontaktu z drugim człowiekiem i wspólnego działania, czyli tych wartości, które m.in. zdecydowały o sukcesie Powstania Wielkopolskiego" - piszą o swoim projekcie jego autorzy.

Podczas webinarium poznasz również propozycje producentów i dystrybutorów materiałów budowlanych oraz elementów wyposażenia wnętrz. Konferencja odbędzie się w czasie rzeczywistym, prelegenci będą mogli odpowiadać na zadawane przez Ciebie pytania.

Program webinarium


11:00Przyszłość w wielkim formacie – okładziny elewacyjne Ruukki Primo - Ruukki Polska
Światło dzienne w domu i na tarasie - Skylux
Trendy w nowoczesnym projektowaniu budynków mieszkalnych i nie tylko - Schüco
Projekt Muzeum Powstania Wielkopolskiego w Poznaniu - Piotr Łosek, WXCA
13:00Zakończenie webinarium
Ta strona używa cookies celem umożliwienia rejestracji uczestników wydarzenia i obsługi procesów pokrewnych. Korzystając z tej strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję