Skip to main content

webinar architektoniczny

Wnętrza szyte na miarę - od koncepcji do realizacji

5 LISTOPADA 2020

o wydarzeniu

Wydarzenie z cyklu Design na wymiar, czyli wnętrza szyte na miarę – od koncepcji do realizacji. Co jest istotą projektowania wnętrz szytych na miarę? Jak dobrze poznać i zrozumieć potrzeby Klienta? Jak realizować odważne projekty ? Te i inne zagadnienia poruszy nasz gość specjalny – Patrycja Suszek-Rączkowska właścicielka pracowni projektowej POCO Design.

patrycja-suszek

Patrycja Suszek-Rączkowska

Jest laureatką konkursu International Property Awards 2019-2020 z tytułem Best Leisure Interior Poland, finalistką konkursu The International Design & Architecture Awards 2018 oraz członkinią Stowarzyszenia Architektów Wnętrz. Ma na koncie publikacje w branżowych czasopismach oraz wiele wystąpień publicznych w roli eksperta. Realizuje projekty zarówno w Polsce jak i zagranicą. Projektuje wnętrza butikowe, szyte na miarę, szuka odważnych rozwiązań. Dużą wagę przywiązuje do koloru. Odnajduje piękno zarówno we wnętrzach klasycznych jak i nowoczesnych. Łączy techniczne elementy projektu z malarską wrażliwością na kolory i kształty otaczającego nas świata.

design na wymiar

Podstawą dobrego projektu jest optymalne rozplanowanie układu wnętrza wydobywające estetyczne walory pomieszczenia. Niewielka przestrzeń, nieustawne pokoje, ograniczony budżet to główne problemy przy projektowaniu.

11:00Ręcznie malowane wzory tapet od polskiego producenta. Tapety na wymiar – Wallart
 WIELKOFORMATOWE POWIERZCHNIE: Dokładnie tak, jak tego chcesz. Dokładnie tak, jak to zaprojektujesz – Cosentino
 Hettich – Inspirujemy rozwiązaniami – Hettich
 Wnętrza szyte na miarę – od projektu do realizacji – Patrycja Suszek-Rączkowska, POCO Design
13:00Zakończenie webinarium